Nawigacja

liczba odwiedzin: 340866

Program ,,DOBRA EDUKACJA''

DOBRA_EDUKACJA_INFORMACJA.pdf

W szkole jest realizowany
,,Powiatowy program profilaktyki wad postawy''
Program ,,Umiem pływać''
 • 15.02.2018

  W czwartek 15 lutego w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku Wrzeszczu rozegrano Finał Wojewódzki w Usportowione Dwa Ognie Dziewcząt z klas 4. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów w tym reprezentantki naszej szkoły. W zmaganiach grupowych nasze dziewczęta uległy koleżankom z Czarnego, natomiast w drugim meczu dość pechowo zremisowały z reprezentantkami Tczewa. Ostatecznie o miejscach 2-3 w grupie decydowały małe punkty co sprawiło, że przyszło nam walczyć o 5 miejsce z drużyną z Kwidzyna. Mecz od początku  układał się pod dyktando czarnowodzianek, które po końcowym gwizdku sędziego mogły cieszyć się z wygranej i ogromnego sukcesu jakim niewątpliwie jest 5 miejsce w województwie pomorskim.

 • 13.02.2018

  "Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak."
  JEAN FABRE

  Cele konkursu:

  · rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów,

  · rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu,

  · wdrażanie uczniów do samokształcenia i przygotowanie ich do podjęcia nauki w szkołach ponadgimnazjalnych,

  · przygotowanie uczniów do poszukiwania wiadomości w różnych źródłach,

  · tworzenie płaszczyzny pozytywnej i twórczej rywalizacji uczniów i szkół,

 • 04.02.2018

  W dniach 29.01. - 02.02. dzięki pomocy Urzędu Miasta Czarna Woda odbyły się w naszej szkole “Ferie zimowe na sportowo 2018". Od 10:00 do 12:00 swoje zajęcia miała grupa 15 chłopców z klas 3-5 szkoły podstawowej.  Po nich dwugodzinne zajęcia rozpoczynało 15 dziewcząt z klas 4-7.

   

  Celem zajęć było:

  - umożliwienie uczniom wypoczynku w sposób aktywny i bezpieczny

  - zagospodarowanie czasu wolnego

  - poprawa kondycji fizycznej i zdrowotnej

  - doskonalenie własnych umiejętności w różnego rodzaju grach zespołowych

 • 29.01.2018

  W nocy z 19 na 20 stycznia (piątek/sobota) odbyła się w naszej szkole noc filmowa dla dziewcząt, które uczestniczą w zajęciach z mini piłki ręcznej. Oprócz oglądania filmów nasze młode zawodniczki uczestniczyły w treningu połączonym z "egzaminem" na szczypiornistkę oraz dyskotece. Wszystkie uczestniczki bawiły się wyśmienicie, czego najlepszym dowodem były szerokie uśmiechy po przebudzeniu nad ranem.

  Organizatorkami nocy były:

  p. Ilona Łangowska

  p. Justyna Schmidt

  /Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii NOCNY SEANS FILMOWY.

 • 26.01.2018

  W piątek 26 stycznia na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku rozegrano Półfinał Wojewódzki w usportowione dwa ognie. W zawodach udział wzięły 4 drużyny w tym reprezentacja naszej szkoły. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że w Finale Wojewódzkim wystąpią nasze dziewczęta, które wygrały wszystkie spotkania. Od wielu lat nie mieliśmy swojego przedstawiciela w  grach zespołowych na tym szczeblu rozgrywek, co dodatkowo podnosi rangę sukcesu, który dzisiejszego dnia stał się naszym udziałem.

 • 25.01.2018

  24 I 2018r. w Starogardzie Gd. odbył się Ogólnopolski Konkurs Kolęd „Kolandy Lólków Naszych”.

  W którym udział wzięły nasze koleżanki, kociewianki „Czarnowodzkie Gzuby”. W konkursie udział wzięło 13 zespołów z naszego regionu.  

   Zespoły zaprezentowały się w pięknych strojach kociewskich wykonując kolędy i pastorałki w języku kociewskim.         

    Zespół z naszej szkoły w składzie: Lorena Sobala, Wiktoria Pocheć, Wiktoria Pietruszka, Oliwia Sztormowska, Nikola Selonke, Aleksandra Wegner, Milena Kaliszewska-flet, wykonały 2 kolędy: „Przybieżeli do Betlejem” oraz „Kołacz”.      

 • 25.01.2018

  W czwartek 25 stycznia na hali sportowej w Kaliskach rozegrano Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej chłopców rocz. 2002-2004. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły z: Osiecznej, Lubichowa, Czarnej Wody oraz Kalisk. Awans do Mistrzostw Powiatu wywalczyli szczypiorniści z Lubichowa, którzy wygrali wszystkie spotkania. 

   

  Klasyfikacja końcowa:

  1. Lubichowo - 6pkt

  2. Osieczna - 4pkt

  3. Czarna Woda - 2pkt

  4. Kaliska - 0pkt

  Naszą szkołę reprezentowali:

  Czapiewski Kacper, Mróz Kornel, Sowiński Stanisław, Narloch Łukasz, Gliniecki Jakub, Kędzierski Tomasz, Cieśliński Oskar, Beling Jakub, Sarnowski Kacper, Dorau Tobiasz

 • 25.01.2018

  W środę 24 stycznia na hali sportowej przy PSP w Czarnej Wodzie rozegrano Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej dziewcząt rocz. 2002-2004. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły z Kalisk, Lubichowa, Szlachty oraz Czarnej Wody. Awans do Mistrzostw Powiatu wywalczyły dziewczęta z Kalisk, którym gratulujemy i życzymy udanego występu na kolejnym szczeblu rozgrywek. Zawody sędziował p. Mirosław Kania.

   

  • Klasyfikacja końcowa:

  1. Kaliska - 6pkt

  2. Czarna Woda - 4pkt

  3. Szlachta - 2pkt

  4. Lubichowo - 0pkt

 • 25.01.2018

  Zespół wokalny z naszej szkoły zaprezentował się na koncercie kolęd w kościele parafialnym w Czersku.Uczennice klasy III gim. w składzie: Ola Wegner, Wiktoria Pocheć, Wiktoria Pietruszka,Oliwia Sztormowska,Lorena Sobala,Nikola Selonke,Wykonały kolędy  w języku kociewskim:"Przybieżali do Betlyjam', "Kołacz".Ola Wegner solowo zaprezentowała kolędę z czasów powstania warszawskiego.Dziewczyny nagrodzone zostały gromkimi brawami.Zespół przygotowała p.Izabella Pruszak.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONCERT KOLĘD.

 • 20.01.2018

  18 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto to obchodzone jest na pamiątkę urodzin Alana Aleksandra Milne`a -  twórcy najsympatyczniejszego misia na świecie.

  Tego dnia uczniowie klas I-III odwiedzili szkolną bibliotekę, gdzie zapoznali się z historią powstania Kubusia Puchatka. Wysłuchali również fragmentu książki opisującego jego perypetie oraz   piosenki o małym Conieco. Ponadto  dzieci zaprezentowały przyniesione książki o Kubusiu Puchatku, maskotki przedstawiające misia i jego przyjaciół, puzzle, a nawet poduszki z wizerunkiem mieszkańców Stumilowego Lasu.

Dla rodziców

Strony, które należy odwiedzić

Poniedziałek 19.02.2018

Galeria zdjęć

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć