Nawigacja

 • KONKURS MATEMATYCZNY. OLIWIA SZTORMOWSKA WSRÓD NAJLEPSZYCH...

  13.02.2018

  KONKURS MATEMATYCZNY. OLIWIA SZTORMOWSKA WSRÓD NAJLEPSZYCH... - Obrazek 1

  "Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak."
  JEAN FABRE

  Cele konkursu:

  · rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów,

  · rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu,

  · wdrażanie uczniów do samokształcenia i przygotowanie ich do podjęcia nauki w szkołach ponadgimnazjalnych,

  · przygotowanie uczniów do poszukiwania wiadomości w różnych źródłach,

  · tworzenie płaszczyzny pozytywnej i twórczej rywalizacji uczniów i szkół,

  · promocja nauczycieli i szkół wspierających uzdolnienia uczniów.

  Konkurs składał się z trzech stopni (etapów):

  I - szkolny,

  II - rejonowy,

  III - wojewódzki.

  23 listopada 2017 roku odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu matematycznego organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, w którym wzieło udział 13 uczniów naszego gimnazjum

  W dniu 25.01.2018 r. przeprowadzono rejonowe eliminacje, które odbyły się w Chojnicach i obejmowały powiaty: chojnicki, człuchowski, starogardzki. Do konkursu rejonowego zakwalifikowało się 19 uczniów.Naszą szkołę reprezentowały Nikola Selonke oraz Oliwia Sztormowska uczennice III klasy gimnazjum. Zestaw zadań zawierał 7 zadań otwartych  za, które można było otrzymać 18pk. Komisja konkursowa wytypowała naszą uczennicę Oliwię Sztormowską, która będzie reprezentować naszą szkołę oraz rejon w III etapie (wojewódzkim) konkursu matematycznego, który odbędzie się 8 marca 2018r.  W III etapie konkursu weźmie udział 77 najlepszych matematycznych gimnazjalistów z województwa pomorskiego. Jest to bardzo duży sukces naszej uczennicy  w olimpiadach przedmiotowych dla uczniów gimnazjów, gdyż w ostatnich latach brakowało nam tak wysokiego wyniku.

  Gratulujemy i życzymy Oliwii jak najlepszego wyniku w III etapie konkursu matematycznego. Opiekunem uczennicy jest p. Marek Pruszak.

  Zadania z II etapu konkursu.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONKURS MATEMATYCZNY. OLIWIA SZTORMOWSKA WSRÓD NAJLEPSZYCH MATEMATYKÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO.

 • FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO

  04.02.2018

  FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO - Obrazek 1W dniach 29.01. - 02.02. dzięki pomocy Urzędu Miasta Czarna Woda odbyły się w naszej szkole “Ferie zimowe na sportowo 2018". Od 10:00 do 12:00 swoje zajęcia miała grupa 15 chłopców z klas 3-5 szkoły podstawowej.  Po nich dwugodzinne zajęcia rozpoczynało 15 dziewcząt z klas 4-7.

   

  Celem zajęć było:

  - umożliwienie uczniom wypoczynku w sposób aktywny i bezpieczny

  - zagospodarowanie czasu wolnego

  - poprawa kondycji fizycznej i zdrowotnej

  - doskonalenie własnych umiejętności w różnego rodzaju grach zespołowych

   

  Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie, czego najlepszym dowodem jest fotorelacja z zajęć.

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO.

 • 29.01.2018

  NOCNY SEANS FILMOWY - Obrazek 1W nocy z 19 na 20 stycznia (piątek/sobota) odbyła się w naszej szkole noc filmowa dla dziewcząt, które uczestniczą w zajęciach z mini piłki ręcznej. Oprócz oglądania filmów nasze młode zawodniczki uczestniczyły w treningu połączonym z "egzaminem" na szczypiornistkę oraz dyskotece. Wszystkie uczestniczki bawiły się wyśmienicie, czego najlepszym dowodem były szerokie uśmiechy po przebudzeniu nad ranem.

  Organizatorkami nocy były:

  p. Ilona Łangowska

  p. Justyna Schmidt

  /Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii NOCNY SEANS FILMOWY.

 • CZWARTOKLASISTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!

  26.01.2018

  CZWARTOKLASISTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM!!! - Obrazek 1W piątek 26 stycznia na hali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku rozegrano Półfinał Wojewódzki w usportowione dwa ognie. W zawodach udział wzięły 4 drużyny w tym reprezentacja naszej szkoły. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że w Finale Wojewódzkim wystąpią nasze dziewczęta, które wygrały wszystkie spotkania. Od wielu lat nie mieliśmy swojego przedstawiciela w  grach zespołowych na tym szczeblu rozgrywek, co dodatkowo podnosi rangę sukcesu, który dzisiejszego dnia stał się naszym udziałem.

   

  • Wyniki:

  Czarna Woda - Czersk 12:11

  Czarna Woda - Trąbki Wielkie 18:17

  Czarna Woda - Wielki Klincz 21:9

   

  • Klasyfikacja końcowa:

  1. Czarna Woda

  2. Czersk

  3. Trąbki Wielkie

  4. Wielki Klincz

   

  • Naszą szkołę reprezentowały:

  Banach Beata, Dorau Antonina, Gełdon Antonina, Gołąbek Łucja, Janikowska Julia, Keister Julia, Łangowska Zofia, Piotrzkowska Lena, Polok Natalia, Schmidt Lena

   

  GRATULUJEMY!!!

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii CZWARTOKLASISTY W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!.

 • 25.01.2018

  KONKURS KOLĘD KOCIEWSKICH - Obrazek 124 I 2018r. w Starogardzie Gd. odbył się Ogólnopolski Konkurs Kolęd „Kolandy Lólków Naszych”.

  W którym udział wzięły nasze koleżanki, kociewianki „Czarnowodzkie Gzuby”. W konkursie udział wzięło 13 zespołów z naszego regionu.           

   Zespoły zaprezentowały się w pięknych strojach kociewskich wykonując kolędy i pastorałki w języku kociewskim.         

    Zespół z naszej szkoły w składzie: Lorena Sobala, Wiktoria Pocheć, Wiktoria Pietruszka, Oliwia Sztormowska, Nikola Selonke, Aleksandra Wegner, Milena Kaliszewska-flet, wykonały 2 kolędy: „Przybieżeli do Betlejem” oraz „Kołacz”.      

  Swoim wykonaniem  zauroczyły  dziewczyny jurorów i zajęły w konkursie I miejsce. Zespół przygotowała   p.Izabella Pruszak. Zespołowi i p. Izie dziękujemy i gratulujemy wygranej.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONKURS KOLĘD KOCIEWSKICH.

 • 25.01.2018

  MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - Obrazek 1W czwartek 25 stycznia na hali sportowej w Kaliskach rozegrano Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej chłopców rocz. 2002-2004. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły z: Osiecznej, Lubichowa, Czarnej Wody oraz Kalisk. Awans do Mistrzostw Powiatu wywalczyli szczypiorniści z Lubichowa, którzy wygrali wszystkie spotkania. 

   

  Klasyfikacja końcowa:

  1. Lubichowo - 6pkt

  2. Osieczna - 4pkt

  3. Czarna Woda - 2pkt

  4. Kaliska - 0pkt

  Naszą szkołę reprezentowali:

  Czapiewski Kacper, Mróz Kornel, Sowiński Stanisław, Narloch Łukasz, Gliniecki Jakub, Kędzierski Tomasz, Cieśliński Oskar, Beling Jakub, Sarnowski Kacper, Dorau Tobiasz

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW.

 • MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  25.01.2018

  MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - Obrazek 1W środę 24 stycznia na hali sportowej przy PSP w Czarnej Wodzie rozegrano Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej dziewcząt rocz. 2002-2004. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły z Kalisk, Lubichowa, Szlachty oraz Czarnej Wody. Awans do Mistrzostw Powiatu wywalczyły dziewczęta z Kalisk, którym gratulujemy i życzymy udanego występu na kolejnym szczeblu rozgrywek. Zawody sędziował p. Mirosław Kania.

   

  • Klasyfikacja końcowa:

  1. Kaliska - 6pkt

  2. Czarna Woda - 4pkt

  3. Szlachta - 2pkt

  4. Lubichowo - 0pkt

   

  • Naszą szkołę reprezentowały:

  Bohla Kaja, Kliczkowska Zuzanna, Łobocka Martyna, Nakielska Agnieszka, Nelke Paulina, Sarnowska Dominika, Smaglińska Julia, Czerwionka Wiktoria, Ulatowska Wiktoria, Ossowska Joanna, Ossowska Monika, Cwil Dalia

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT.

 • KONCERT KOLĘD

  25.01.2018

  KONCERT KOLĘD - Obrazek 1Zespół wokalny z naszej szkoły zaprezentował się na koncercie kolęd w kościele parafialnym w Czersku.Uczennice klasy III gim. w składzie: Ola Wegner, Wiktoria Pocheć, Wiktoria Pietruszka,Oliwia Sztormowska,Lorena Sobala,Nikola Selonke,Wykonały kolędy  w języku kociewskim:"Przybieżali do Betlyjam', "Kołacz".Ola Wegner solowo zaprezentowała kolędę z czasów powstania warszawskiego.Dziewczyny nagrodzone zostały gromkimi brawami.Zespół przygotowała p.Izabella Pruszak.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONCERT KOLĘD.

 • WSZYSCY KOCHAMY KUBUSIA PUCHATKA

  20.01.2018

  WSZYSCY KOCHAMY KUBUSIA PUCHATKA - Obrazek 118 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto to obchodzone jest na pamiątkę urodzin Alana Aleksandra Milne`a -  twórcy najsympatyczniejszego misia na świecie.

  Tego dnia uczniowie klas I-III odwiedzili szkolną bibliotekę, gdzie zapoznali się z historią powstania Kubusia Puchatka. Wysłuchali również fragmentu książki opisującego jego perypetie oraz   piosenki o małym Conieco. Ponadto  dzieci zaprezentowały przyniesione książki o Kubusiu Puchatku, maskotki przedstawiające misia i jego przyjaciół, puzzle, a nawet poduszki z wizerunkiem mieszkańców Stumilowego Lasu.

  Mamy nadzieję, że spotkanie z Kubusiem Puchatkiem zachęci naszych uczniów do częstszego sięgania po książki.

  Opracowała Alicja Kuchta

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WSZYSCY KOCHAMY KUBUSIA PUCHATKA.

 • Dobrej zabawie końca nie było...

  17.01.2018

  Dobrej zabawie końca nie było... - Obrazek 1

  Zimą lepimy bałwanki,

  często chodzimy na sanki.

  A gdy śnieżek prószy,

  Zimno nam jest w uszy.

  Ciepłe kurtki zakładamy,

  I do zimowej zabawy ruszamy.

  W minioną środę pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego nasi najmłodsi podopieczni oddali się iście śniegowemu szaleństwu. Na świeżym powietrzu zimowym zabawom końca nie było . Budowanie śnieżnych murów, toczenie ogromnych kul, lepienie bałwanów oraz tradycyjne bitwy na śnieżki sprawiły wszystkim ogrom radości. Mamy nadzieję, że zima na dłużej zawitała w naszych okolicach i pozostanie z nami przynajmniej do końca ferii, które zbliżają się dużymi krokami.

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

 • 15.01.2018

  SUKCES CZWARTOKLASISTEK - Obrazek 1W poniedziałek 15 stycznia rozegrano w Osiecznej Mistrzostwa Powiatu w usportowione dwa ognie. W zawodach wzięły udział również nasze reprezentantki, które wygrały wszystkie spotkania i tym samym wywalczyły awans do PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!

   

   

  Wyniki spotkań:

  Czarna Woda - Jabłowo 10:8

  Czarna Woda - Bobowo 8:6

  Czarna Woda - Starogard Gdański 8:5

  Naszą szkołę reprezentowały:

  Banach Beata, Dorau Antonina, Gełdon Antonina, Gołąbek Łucja, Janikowska Julia, Keister Julia, Łangowska Zofia, Piotrzkowska Lena, Polok Natalia, Schmidt Lena

  Gratulujemy i życzymy udanego występu w Półfinale, który w najbliższym czasie zostanie rozegrany w Chojnicach.

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SUKCES CZWARTOKLASISTEK.

 • CZY ZNASZ MIKOŁAJKA?

  15.01.2018

  CZY ZNASZ MIKOŁAJKA? - Obrazek 1W piątek,12 stycznia 2018 r., czwartoklasiści brali udział w międzyklasowym konkursie czytelniczym „Czy znasz Mikołajka?”Cztery trzyosobowe drużyny- po dwie z każdej klasy, wykonywały różne zadania związane z treścią lektury. Uczniowie  odpowiadali na pytania, rozwiązywali krzyżówkę, rozpoznawali bohaterów, a także opowiadali przygody Mikołajka. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrą znajomością książki, dlatego dopiero dodatkowa konkurencja wyłoniła zwycięzców.

  Wyniki konkursowych zmagań przedstawiają się następująco:

  I miejsce- Łucja Gołąbek, Zofia Łangowska, Lena Schmidt (kl. IV a)

  II miejsce- Jakub Baczyński, Roksana Badźmierowska, Kaja Sztormowska ( kl. IV b)

  III miejsce- Jakub Borzeszkowski, Anna Jażdżewska, Kinga Pietruszka (kl. IV a) .

  Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Opracowała:  Alicja Kuchta

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii CZY ZNASZ MIKOŁAJKA?.

 • SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE

  11.01.2018

  SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE - Obrazek 1We wtorek 9 stycznia zorganizowano w naszej szkole konkurs wiedzy o sporcie dla uczniów klas 7 i gimnazjum. Do rozwiązywania testu stanęło łącznie 62 uczniów, którzy zmierzyli się z pytaniami o różnym stopniu trudności. Łącznie można było uzyskać 60 punktów (pytania za 1, 2 i 5) oraz dodatkowo zdobyć bonus w wysokości 50 punktów za przetłumaczenie łacińskiej maksymy " Citius-Altius-Fortius" stanowiącej motto olimpijskie.

  Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk pana dyrektora Józefa Milewskiego odebrali:

  1 miejsce - Oliwia Sztormowska

  2 miejsce - Zuzanna Werra

  3 miejsce - Jan Szwoch, Mikołaj Fabiś

  4 miejsce - Tobiasz Dorau

  5 miejsce - Jakub Szczygielski, Wiktoria Pocheć

   

  W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji konkursu.

  W tym rok pomogli nam:

  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

  - Urząd Miasta Czarna Woda

  - STEICO

  - ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  - Seniorzy KS Wda Czarna Woda

  - Old Boys Wda Czarna Woda

  - p. Joanna i Michał Jasińscy

  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda

  - p. Bartłomiej Tuszkowski

   

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SZKOLNY KONKURS WIEDZY O SPORCIE.

 • Pomoc " DZIECI-DZIECIOM"

  Pomoc " DZIECI-DZIECIOM" - Obrazek 1Akcja pomocy „Dzieci-Dzieciom"

  Od sierpniowej nawałnicy minęły niemal 3 miesiące. Ta tragedia i skala zniszczeń wstrząsnęły wszystkimi.

  20. grudnia 2017 r. zakończyliśmy akcję „Dzieci-Dzieciom" w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie. Zebraliśmy 21 kartonów wypełnionych pomocami naukowymi, książkami, przyborami i zabawkami. Wszystkie rzeczy trafiły do Niepublicznego Przedszkola  Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Brusach. Radość dzieci, ich uśmiechy na twarzach, oklaski i brawa dla darczyńców udowodniły, iż warto pomagać.

  To wyjątkowa lekcja wrażliwości, którą poprowadzili wspólnie nauczyciele
  i rodzice uczniów.

  Dziękujemy w imieniu dzieci i ich rodziców za pomoc i wsparcie akcji!!!

   Opracowała: Ewa Łangowska

 • 22.12.2017

  APEL Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA - Obrazek 1W piątek 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowany przez klasy 3a i 3b szkoły podstawowej pod kierunkiem pań: Barbary Tymkiewicz i Jolanty Januszewskiej oraz Izabelli Pruszak. Krótkie przedstawienie, kolędy i wiersze wprowadzały naszą społeczność szkoły w zaczarowany czas Świąt Bożego Narodzenia.

  Zostały też wręczone nagrody z następujących konkursów.

  •            Konkursu profilaktycznego na temat uzależnień,

  •            Konkursu muzycznego „Najpiękniejsza kolęda”.

  Wszystkim serdecznie gratuluję !

   

            Spotkanie świąteczne zakończył dyrektor szkoły Józef Milewski życzeniami zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018.

   

  Opracowała: Ewa Łangowska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii APEL Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA.

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - Obrazek 1Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,spędzenia ich w rodzinnym gronie,
  wyśpiewania wszystkich kolęd
  oraz
  spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym 2018 Roku
  życzy
  Dyrekcja Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym
                                              Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

 • 20.12.2017

  MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z KLAS 7 I GIMNAZJUM - Obrazek 1We wtorek 19 grudnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano turniej piłki nożnej dla chłopców z klas 7 i gimnazjum. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 3 drużyny. Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do uroczystego zakończenia zawodów, podczas którego wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  Wyniki spotkań:

  VIIAB - IIIGA 3:6

  IIGA -IIIGA 0:4

  VIIAB - IIGA 7:3

  Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce - IIIGA

  2 miejsce - VIIAB

  3 miejsce - IIGA

   

  Nagrody indywidualne:

  Najlepszy zawodnik - Maciej Narloch

  Najlepszy strzelec - Oskar Cieśliński

  Najlepsza bramkarz - Łukasz Talaśka

  Najlepszy obrońca - Bartosz Tilsen

  Zawodnicy fair -play - Benedykt Sojka, Kacper Kiedrowski

   

  Składy drużyn:

  • VIIAB:

  Leon Sowiński, Jakub Miszewski, Oskar Cieśliński, Maciej Narloch, Kacper Sarnowski, Kacper Kiedrowski

   

  • IIGA

  Mateusz Tasiemski, Mikołaj Fabiś, Leszek Freitag, Kacper Bujak, Jakub Narloch, Benedykt Sojka

   

  • IIIGA:

  Tobiasz Dorau, Stanisław Sowiński, Łukasz Talaśka, Bartosz Tilsen, Kornel Mróz

  Serdecznie dziękujemy wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji zawodów.

  W tym rok pomogli nam:

  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

  - Urząd Miasta Czarna Woda

  - Świetlica Miejska Kulturalnia

  - STEICO

  - ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  - Seniorzy KS Wda Czarna Woda

  - Old Boys Wda Czarna Woda

  - p. Joanna i Michał Jasińscy

  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda

  - p. Bartłomiej Tuszkowski

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z KLAS 7 I GIMNAZJUM.

 • MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Z KLAS 7SP i GIMNAZJUM

  17.12.2017

  MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Z KLAS 7SP i GIMNAZJUM - Obrazek 1W piątek 15 grudnia na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano turniej piłki ręcznej dla dziewcząt z klas 7 i gimnazjum. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 drużyny, grające systemem każdy z każdym 1x10 minut. Po rozegraniu 6 bardzo ciekawych spotkań doszło do uroczystego zakończenia, podczas którego wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  Wyniki spotkań:

  VIIa - VIIb 5:2

  IIga - IIIga 11:6

  VIIa - IIIga 5:3

  VIIb - IIga 11:15

  VIIa - IIga 3:5

  VIIb - IIIga 5:5

   

  Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce - IIga

  2 miejsce - VIIa

  3 miejsce - VIIb

  4 miejsce - IIIga

   

  Nagrody indywidualne:

  Najlepsza zawodniczka - Aleksandra Pufelska

  Najlepsza strzelczyni - Monika Ossowska

  Najlepsza bramkarka - Paulina Nelke

  Zawodniczki fair-play - Zuzanna Werra, Aleksandra Ulatowska, Zuzanna Kliczkowska, Weronika Noga

   

  Składy drużyn:

  • VIIa

  Paulina Nelke, Monika Ossowska, Agnieszka Pryba, Ewa Narloch, Nadia Langowska, Marta Kałduńska, Marta Łoncka, Amelia Sarnowska

   

  • VIIb

  Roksana Kruzicka, Aleksandra Ulatowska, Wiktoria Czerwionka, Kornelia Łangowska, Zuzanna Werra, Julia Kaczyńska, Izabela Lipkowska

   

  • IIga

  Dominika Sarnowska, Julia Smaglińska, Martyna Łobocka, Aleksandra Pufelska, Zuzanna Kliczkowska, Wiktoria Ulatowska, Nina Narloch, Matylda Gliniecka, Joanna Ossowska

   

   

  • IIIga

  Lorena Sobala, Nikola Selonke, Oliwia Sztormowska, Wiktoria Pocheć, Weronika Noga

   

  Serdecznie dziękujemy wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w realizacji zawodów.

  W tym rok pomogli nam:

  - Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie

  - Urząd Miasta Czarna Woda

  - Świetlica Miejska Kulturalnia

  - STEICO

  - ROSINPOL Zblewo (p. Patrycjusz Szachta)

  - Seniorzy KS Wda Czarna Woda

  - Old Boys Wda Czarna Woda

  - p. Joanna i Michał Jasińscy

  - p. Piotr Dorosz - Radny Miasta Czarna Woda

  - p. Bartłomiej Tuszkowski

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MIKOŁAJKOWO-GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Z KLAS 7SP i GIMNAZJUM.

 • ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE

  ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE - Obrazek 1

  KOMISJA SOCJALNA SERDECZNIE ZAPRASZA
  OSOBY UPRAWNIONE DO KORZYSTANIA Z ZFŚS NA

  SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNE,  KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ
  22 GRUDNIA O GODZ. 14:40

  Prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 20.12.2017

 • USPORTOWIONE DWA OGNIE - AWANS DZIEWCZĄT DO MISTRZOSTW POWIATU

  13.12.2017

  USPORTOWIONE DWA OGNIE - AWANS DZIEWCZĄT DO MISTRZOSTW POWIATU - Obrazek 1W środę 13 grudnia w Kaliskach rozegrano Mistrzostwa Powiatu w usportowione dwa ognie. Do rywalizacji, a raczej zabawy, przystąpiły reprezentacje dziewcząt i chłopców z: Osiecznej, Kalisk oraz Czarnej Wody (rocz. 2007 i młodsi). Świetny występ zaliczyły nasze reprezentantki, które zdobyły 1 miejsce kwalifikując się tym samym do Mistrzostw Powiatu.

   

  Naszą szkołę reprezentowali:

  • Dziewczęta:

  Banach Beata, Dorau Antonina, Gełdon Antonina, Gołąbek Łucja, Janikowska Julia, Keister Julia, Łangowska Zofia, Piotrzkowska Lena, Polok Natalia, Schmidt Lena

  • Chłopcy:

  Backhaus Adrian, Backhaus Leszek, Homa Mateusz, Jasiński Konrad, Kropidłowski Jan, Netkowski Franciszek, Połom Damian, Szynwelski Aleksander, Tomaszewski Wojciech

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii USPORTOWIONE DWA OGNIE - AWANS DZIEWCZĄT DO MISTRZOSTW POWIATU.

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć