Nagłówek
Lp.
Nazwisko i imię
Przedmioty
Stopień awansu zawodowego
Wychowawstwo
1.
Milewski Józef
informatyka
nauczyciel dyplomowany
2.
Łangowska Ewa
przyroda, geografia
nauczyciel dyplomowany
3.
Baran Paulina
język angielski
nauczyciel dyplomowany
6a SP
4.
Ciesielska Ewa
fizyka, matematyka
nauczyciel dyplomowany
8a SP
5.
Narloch Maria
pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
nauczyciel dyplomowany
4a SP
6.
Januszewska Jolanta
edukacja wczesnoszkolna, język angielski
nauczyciel dyplomowany
3b SP
7.
Jędrzejewska Anna
język polski
nauczyciel dyplomowany
8.
Kędzierska Anna
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
9.
Kliczkowska Mariola
religia
nauczyciel dyplomowany
10.
Kłopotek-Główczewska Monika
język polski, logopedia
nauczyciel dyplomowany
4b SP
11.
Ks. Mariusz Stoltman
religia
nauczyciel mianowany
12.
Kuchta Alicja
historia, bibliotekoznawstwo
nauczyciel dyplomowany
13. Langowska Monika edukacja wczesnoszkolna nauczyciel mianowany 2a SP 14. 3b SP
15. Łangowska Ilona
język niemiecki, technika, doradztwo zawodowe
nauczyciel dyplomowany
16. Migowska Sylwia
zajęcia świetlicowe
nauczyciel dyplomowany
17. Mleczko Larysa
język polski, plastyka
nauczyciel dyplomowany
6b SP
18. Nadolska Anna biologia, chemia, logopedia przygotowanie do zawodu nauczyciela 19. Narloch Krystyna
edukacja wczesnoszkolna, technika, plastyka
nauczyciel dyplomowany
3a SP
20. Polakowska Sylwia
matematyka, informatyka
nauczyciel dyplomowany
7a SP
21. Prabucka Monika edukacja wczesnoszkolna nauczyciel mianowany 1b SP 23. Pruszak Marek
matematyka, informatyka
nauczyciel dyplomowany
24. Prychła Lucyna
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
1a SP
25. Rybacki Paweł
wychowanie fizyczne, WDŻ
nauczyciel dyplomowany
26. Schmidt Justyna
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
27. Tymkiewicz Barbara
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
28. Wiesława Mioduszewska-Staniszewska język angielski przygotowanie do zawodu nauczyciela 5a SP 29. Mollin Robert historia, wiedza o społeczenstwie przygotowanie do zawodu nauczyciela 30. Smaglińska Karolona edukacja wczesnoszkolna, logopedia, pedagog specjalny nauczyciel mianowany 2b SP 31. Wesołowska Monika muzyka, nauczyciel wspomagający
- 1a SPprzygotowanie do zawodu nauczyciela 32. Grefka Alicja psycholog szkolny przygotowanie do zawodu nauczyciela