Nawigacja

 • EGZAMIN GIMNAZJALNY

  W dniach 19, 20 i 21 kwietnia nasi gimnazjaliści z klasy 3a Gim (26 zdających) napisali testy gimnazjalne.

  Zakres testów obejmował następujące wiadomości:

  I dzień to egzamin humanistyczny :

  1. Część pierwsza ( 60 min.) – zakres wiedzy z historii i wiedzy o społeczeństwie.
  2. Część druga ( 90 min.) – zakres wiedzy z języka polskiego.

  II dzień to egzamin przyrodniczo – matematyczny:

  1. Część pierwsza ( 60 min.) – zakres wiedzy z przedmiotów przyrodniczych ( geografia, fizyka, chemia, biologia).
  2. Część druga ( 90 min.) – zakres wiedzy z matematyki.

  III dzień z języka angielskiego:

  1. Część pierwsza ( 60 min.) – zakres podstawowy wiedzy z języka angielskiego.
  2. Część druga ( 60 min.) – zakres rozszerzony wiedzy z języka angielskiego.

   

  Pytania egzaminacyjne były standardowe tj. pytania testowe zamknięte jednokrotnego wyboru, typu Prawda-Fałsz i pytania otwarte. Przed egzaminem każdy uczeń wylosował miejsce i otrzymał indywidualne nalepki kodowe z nr. PESEL. Do sprawdzenia przez OKE zostały wysłane tylko arkusze, karty odpowiedzi i arkusze zadań otwartych. Na podstawie porozumienia z dyrektorem Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach nasi nauczyciele pracowali w zespołach egzaminacyjnych w Kaliskach, a nauczyciele z Kalisk pracowali
  w zespołach egzaminacyjnych w naszej szkole.

  Cały egzamin odbył się wzorowo, bez zakłóceń i przy 100% frekwencji zdających.
  Wyniki z testów mają olbrzymi wpływ na sumaryczną liczbę punktów w rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych, znaczenie statystyczne i prestiżowe dla uczniów, nauczycieli, szkoły
  a nawet całej Czarnej Wody.

   

  CZEKAMY NA WYSOKIE WYNIKI, KTÓRE OKE UJAWNI 17 CZERWCA O GODZ. 10.00

  Opracował: Józef Milewski

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii EGZAMIN GIMNAZJALNY.

 • KONKURS PLASTYCZNY "BORY TUCHOLSKIE W OCZACH DZIECKA"

  W dniu 07.IV2017r. w Domu Kultury w Osiu, odbyła się wystawa oraz wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Bory Tucholskie w oczach dziecka". W konkursie brało udział 818 prac z 57 szkół z całej Polski. Z naszej szkoły aż 4 osoby zostały laureatami tego konkursu.

  W kategorii klas IV-VI-malarstwo:

  II miejsce

  zajał Hubert Talaśka kl.V

  III miejsce- Antonina Mleczko

  W kategorii wiekowej Gimnazjum:

  wyróżnienie-Daria Sztormowska kl.IIIG

  W kategorii techniki różne:

  II miejsce-Milena Kaliszewskakl.IG

  Laureatom,oraz ich nauczycielowi p.Izabelli Pruszak gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONKURS PLASTYCZNY "BORY TUCHOLSKIE W OCZACH DZIECKA".

 • APEL WIELKANOCNY

  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy IVa SP pod kierunkiem pani Larysy Mleczko przygotowali inscenizację pt. ,, Bajka z jajka ''. Stroną muzyczną zajęła się pani Izabella Pruszak, a w przygotowaniu oprawy scenicznej pomagała pani Monika Rudnik.

       Czwartoklasiści opowiedzieli o zwyczajch wielkanocnych oraz związanych z tymi Świętami tradycjami, a drugoklasiści ubogacili występ piosenkami.

           Mali aktorzy w pełnej gali, jak również w strojach iście wiosennych wspaniale zaprezentowali się publiczności pozostającej pod wrażeniem spektaktu, ale i niezwykle bogatej scenografii uświetniającej całość.

             Po części artystycznej głos zabrał dyrektor szkoły Józef Milewski życząc wszystkim przeżycia Świąt w radości i spokoju.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Apel wielkanocny.

 • Z wizytą w przedszkolu...

  W czwartek 30 marca dziewczęta z klasy II gimnazjum (Wiktoria Pocheć, Nikola Selonke, Oliwia Sztormowska, Lorena Sobala, Kaja Bohla, Weronika Noga, Anna Czapiewska, Amelia Klaman, Ola Wegner, Wiktoria Pietruszka) wytańczyły dzieciom bajkę "Królowa Śniegu".

  Dziękujemy za tak miłą atmosferę i gościnność.

  Opracowanie:  Justyna Schmidt

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Z wizytą w przedszkolu....

 • STRONGMAN z naszego gimnazjum

  Do naszej szkoły dotarły niesamowite informacje, że nasz uczeń osiągnął wysokie wyniki na zawodach ‘’siłowych’’.  Uczeń ten to Kacper Czapiewski z klasy 2a Gim.

  Z przeprowadzonej rozmowy wynika, że Kacper ćwiczy siłowo poza szkołą od 2. lat, pod kierunkiem swojego ojca Tomasza Czapiewskiego.

  Ojciec Kacpra jest aktualnym Mistrzem Świata w wyciskaniu sztangi leżąc, rekordzistą Guinessa w niesieniu lektyki i posiada również wiele innych osiągnieć w tej dyscyplinie sportu.

  Życzymy Kacprowi dużo sukcesów sportowych i wierzymy, że pod tak dobrym kierunkiem trenerskim jeszcze dużo o nim usłyszymy.

  Opracował: Józef Milewski

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii STONGMAN z naszego gimnazjum .

 • Podziękowania dla czarnowodzkich piłkarzy

  W imieniu całej społeczności szkolnej chciałbym serdecznie podziękować przyjaciołom piłkarzom z drużyny seniorskiej oraz  drużyny oldboys Wda Czarna Woda za pomoc w zakupie długopisów, koszulek oraz kubków z logiem "I love handball". Zakupione fanty przeznaczone będą na nagrody w szkolnych zawodach sportowych.

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Podziękowania dla czarnowodzkich piłkarzy.

 • Podziękowania dla Urzędu Miasta

  W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego oraz uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Czarnej Wodzie chciałbym serdecznie podziękować Urzędowi Miasta Czarna Woda za zakup kompletu kijów do unihokeja (2x12 sztuk). Zakupiony sprzęt z pewnością sprawi, iż nasi uczniowie jeszcze chętniej brać będą udział w lekcjach wychowania fizycznego, z których wychodzić będą pozytywnie zmęczeni.

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Podziękowania dla Urzędu Miasta.

 • 21 marca 2017r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się ,,Dzień Wiosny’’. Wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej by świętować odejście zimy. Każda z klas prezentowała wiosenne przebrania,  a także strój Pani Zimy oraz Pani Wiosny. Układaliśmy puzzle, rozwiązywaliśmy krzyżówki i śpiewaliśmy nasze własne piosenki o szkole. Kolejną konkurencją było stworzenie stroju z samych gazet. Wychowawcy także musieli wykonać pewne zadania: rysowali swoje autoportrety z zamkniętymi oczyma i obierali ziemniaki w roboczych rękawicach. Za każde zadanie otrzymywaliśmy punkty. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie pierwsze miejsce i tydzień wolny od wszelkich sprawdzianów oraz kartkówek otrzymała klasa czwarta.
  Pierwszy dzień wiosny należał do bardzo udanych- wszyscy świetnie się bawili.

  Opracowanie: Oliwia Sztormowska

 • Sparingowo z Kaliskami

  W pierwszy dzień wiosny (21 marca) na sali sportowej w Czarnej Wodzie rozegrano dwa mecze sparingowe w piłkę ręczną. W pierwszym z nich chłopcy z klas 1-2 gimnazjum musieli uznać wyższość swoich kolegów z Kalisk (15:9, do przerwy 8:4). W drugim spotkaniu dziewczęta z klasy 1 gim. zmierzyły się ze swoimi rówieśniczkami oraz dziewczynami z klas drugich. Do przerwy zdecydowanie prowadziły szczypiornistki z Kalisk (12:6), jednak wszystko uległo zmianie w drugiej odsłonie spotkania. Nasze dziewczęta zaczęły realizować założenia swojej opiekunki, co przełożyło się na znacznie lepszą grę w ataku jak również obronie. W ostatniej akcji meczu (już po zakończeniu czasu regulaminowego) nasze zawodniczki mogły doprowadzić do wyrównania z rzutu karnego, jednak ta sztuka im się nie udała. Pomimo przegranej 19:18 szczypiornistki z miasteczka nad Wdą z pewnością zasłużyły na słowa pochwały za walkę do ostatniego gwizdka sędziego.

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Sparingowo z Kaliskami.

 • Podziękowania dla firmy STEICO

  Kolejny raz firma STEICO pozytywnie rozpatrzyła prośbę o pomoc w zakupie sprzętu sportowego dla Zespołu Szkół Publicznych w Czarnej Wodzie. 17 marca  na salę gimnastyczną dotarła paczka, w której znajdowały się:

  Zakupiony sprzęt służyć będzie przede wszystkim najmłodszym uczniom, którzy w trakcie dzisiejszych lekcji nie kryli zadowolenia z "prezentu" ufundowanego przez zaprzyjaźnioną z naszą szkołą firmę. W imieniu dyrekcji, nauczycieli wychowania fizycznego oraz, a właściwie przede wszystkim, uczniów naszej szkoły bardzo dziękuję firmie STEICO za wsparcie i nieustanną pomoc w wymianie sprzętu, a co za tym idzie w uatrakcyjnianiu lekcji wychowania fizycznego.

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Podziękowania dla firmy STEICO.

 • PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

  9 marca (czwartek) rozegrano w Czersku Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 3 zespoły z Czarnej Wody, Nowej Karczmy oraz Czerska. Możliwość gry w Finale Wojewódzkim bez problemów wywalczyły gimnazjalistki z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Czersku. Naszym dziewczynom dziękujemy za zaangażowanie i walkę w każdym ze spotkań.

   

  • Wyniki:

  Czarna Woda - Czersk 5:24

  Czarna Woda - Nowa Karczma 7:17

  Czersk - Nowa Karczma 22:10

   

  • Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce: Czersk (awans)

  2 miejsce: Nowa Karczma

  3 miejsce: Czarna Woda

  Naszą szkołę reprezentowały:

  Bohla Kaja, Cejer Maria, Gliniecka Matylda, Gołąbek Emilia, Gołuńska Klaudia, Kliczkowska Zuzanna, Nelke Paulina, Piekarska Barbara, Pufelska Aleksandra, Sarnowska Dominika, Smaglińska Julia, Ulatowska Wiktoria.

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH.

 • PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  7 marca (wtorek) w Nowej Karczmie odbył się Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 zespoły z Czarnej Wody, Wiślinki, Czerska oraz gospodynie z Nowej Karczmy. W trakcie zawodów okazało się, że faworytki z Nowej Karczmy tradycyjnie są świetnie przygotowane w każdym aspekcie gry i pewnie wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego. Dziewczęta z naszej szkoły ostatecznie zajęły 4 miejsce, jednak sam udział w zawodach na tym szczeblu rozgrywek z pewnością należy uznać za sukces.

  • Wyniki:

  Czarna Woda - Wiślinka 3:5

  Czarna Woda - Czersk 4:10

  Czarna Woda - Nowa Karczma 5:19

   

  • Klasyfikacja końcowa:

  1 miejsce: Nowa Karczma

  2 miejsce: Czersk

  3 miejsce: Wiślinka

  4 miejsce: Czarna Woda

  Naszą szkołę reprezentowały:

  Werra Zuzanna, Czerwionka Wiktoria, Łangowska Kornelia, Lipkowska Izabela, Ulatowska Aleksandra, Kaczyńska Julia, Ossowska Monika, Kałduńska Marta, Musiał Paulina, Świokło Dominika, Rozkwitalska Zuzanna, Kruzicka Roksana.

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT.

 • 1 marca 2017 r. o godz. 9.00 uczniowie klas drugich SP zebrali się w sali gimnastycznej, aby dopingować swoim koleżankom i kolegom biorącym udział w drugim etapie konkursu czytelniczego „W świecie baśni Andersena”.

  Wcześniej  wszyscy drugoklasiści czytali wybrane  utwory duńskiego baśniopisarza: „Brzydkie kaczątko”, „Calineczka”, „Dziewczynka z zapałkami”, „Nowe szaty cesarza”. Następnie wychowawcy wyłonili po dwie dwuosobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy.

  Uczestnicy drugiego etapu wykazali się bardzo dobrą znajomością baśni Andersena. Bez trudu odpowiadali na pytania dotyczące bohaterów i wydarzeń , łączyli rekwizyty z tytułami baśni oraz układali puzzle- ilustracje. Po emocjonującej dogrywce wyłoniono zwycięzców:

  I miejsce: Kalina Liczywek i Sara Pasierowska, kl. II a,

  II miejsce: Anna Kaszubowska i Tomek Pocheć, kl. II a,

  III miejsce: Julia Połom i Oliwia Prabucka, kl. II b.

  Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy oraz życzymy sukcesów!

                                                                          Opracowanie: Alicja Kuchta

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii „ W ŚWIECIE BAŚNI ANDERSENA”.

 • 02.03.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Żywa historia.

 • W czwartek 2 marca uczniowie klasy 2 i 3 gimnazjum wzięli udział w spotkaniu z panem Krzysztofem Gradowskim , autorem książki ,,Emigracja Pomorska do Brazylii". Tematem przewodnim spotkania była historia emigracji Pomorzan, Kaszubów, zamieszkałych na terenach dzisiejszego województwa pomorskiego i północnej części województwa kujawsko-pomorskiego, którzy w drugiej połowie XIX wieku wyruszyli do odległej Brazylii. Osiedlali się w różnych regionach tego największego pod względem powierzchni i liczby mieszkańców państwa Ameryki Południowej, najczęściej wybierając stany południowe: Paranę, Santa Catarinę i Rio Grande do Sul. Podczas wykładu nasz gość ujawnił m.in. fakt, iż wśród wyjeżdżających byli także mieszkańcy Czarnej Wody i okolic . Uczniowie odkryli wśród list osób emigrujących znajomo brzmiące nazwiska jak np. Mokwa. Na koniec oklaskami podziękowali Panu Krzysztofowi za bardzo interesujące spotkanie . Organizatorem spotkania byli: Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody oraz Dyrekcja naszej placówki.

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii O EMIGRACJI CZARNOWODZIAN.

 • Kolejne mecze sparingowe z Karsinem

  28 lutego wybraliśmy się do Karsina, aby rozegrać tam mecze rewanżowe w piłkę nożną oraz ręczną. W pierwszym spotkaniu nasi mali piłkarze z klas 3-4 SP musieli uznać wyższość swoich kolegów z Karsina. W drugim spotkaniu, tym razem w piłkę ręczną, zmierzyły się gimnazjalistki. Spotkanie to należało do bardzo emocjonujących i zaciętych, czego najlepszym potwierdzeniem jest końcowy wynik 18:18.

  Słowa podziękowania kierujemy do Dyrekcji ZSP w Czarnej Wodzie za zapewnienie transportu oraz nieustanne wsparcie i zaangażowanie w "sportowe życie szkoły".

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kolejne mecze sparingowe z Karsinem.

 • Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

  We  wtorek 21 lutego na hali sportowej przy ZSP w Czarnej Wodzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły z:  Bobowa, Zblewa, Starogardu Gd. (PG2) oraz Czarnej Wody.  Awans do Mistrzostw Powiatu w bardzo dramatycznych okolicznościach wywalczyły gospodynie. Po rozegraniu 6 spotkań okazało się, że 3 drużyny zdobyły po 4 punkty. Zgodnie z przepisami, o kolejności w takim przypadku decyduje bilans bramek zainteresowanych zespołów uzyskany w meczach pomiędzy nimi. W przypadku dzisiejszych zawodów zadecydował on tylko o 3 miejscu dla Zblewa (-2). Starogard Gd. oraz Czarna Woda miały identyczny bilans (+1). W tym przypadku kolejnym aspektem mającym wpływ na kolejność są bramki zdobyte. Na nasze szczęście szczypiornistki z Czarnej Wody zdobyły ich 13 przy 12 bramkach zawodniczek ze Starogardu i to właśnie podopieczne pani Justyny Schmidt uzyskały upragniony awans do Półfinału Wojewódzkiego!!!

  • Wyniki spotkań

  Czarna Woda - Bobowo 12:3

  Zblewo - Starogard Gd. 6:4

  Czarna Woda - Zblewo 8:4

  Bobowo - Starogard Gd. 2:8

  Bobowo - Zblewo 6:7

  Czarna Woda - Starogard Gd. 5:8

   

  • Klasyfikacja końcowa

  1. Czarna Woda 4pkt (13:12, +1)

  2. PG2 Starogard Gdański 4pkt (12:11, +1)

  3. Zblewo 4pkt (10:12, -2)

  4. Bobowo 4pkt

  • Naszą szkołę reprezentowały:

  Bohla Kaja, Cejer Maria, Gliniecka Matylda, Gołąbek Emilia, Gołuńska Klaudia, Kliczkowska Zuzanna, Nakielska Agnieszka, Nelke Paulina, Piekarska Barbara, Pufelska Aleksandra, Sarnowska Dominika, Smaglińska Julia.

  GRATULUJEMY!!!

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt .

 • "Przegranym nie jest ten co nie zwycięża, ale ten co poddaje się bez walki..."

  17 lutego (piątek) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: PSP1 Starogard Gdański, SP Kleszczewo, SP Pączewo oraz SP Czarna Woda. Po rozegraniu 5 spotkań okazało się, że o awansie do Półfinału Wojewódzkiego zadecyduje ostatnie spotkanie pomiędzy PSP1, a gospodarzami zawodów. Ostatecznie jedną bramką wygrali zawodnicy ze Starogardu, którym życzymy udanego występu w Półfinale. Pomimo braku awansu, naszym chłopakom należą się słowa uznania. Z przyczyn zdrowotnych na zawody nie stawiło się kilku zawodników, przez co cały turniej czarnowodzcy szczypiorniści zmuszeni byli grać bez zmian!!! Pomimo tego podjęli walkę, a ich postawa została doceniona przez wszystkim, w tym również kolegów ze Starogardu, którzy w trakcie uroczystego zakończenia nagrodzili naszych chłopaków gromkimi brawami

   

  Wyniki spotkań:

  • Starogard Gd. - Kleszczewo 7:3
  • Czarna Woda - Pączewo 8:1
  • Starogard Gd. - Pączewo 11:2
  • Czarna Woda- Kleszczewo 7:3
  • Kleszczewo - Pączewo 1:6
  • Czarna Woda - Sarogard Gd. 5:6

  Klasyfikacja końcowa:

  • 1 miejsce: Starogard Gd.  - 6pkt
  • 2 miejsce: Czarna Woda - 4pkt
  • 3 miejsce: Pączewo - 2pkt
  • 4 miejsce: Kleszczewo - 0pkt

  Naszą szkołę reprezentowali:

  Cieśliński Oskar, Beling Jakub, Miszewski Jakub, Narloch Maciej, Sowiński Leon, Szulc Kasjan, Skiba Kacper.

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej .

 • AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!

  15 lutego (środa) rozegrano w Czarnej Wodzie Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: SP Kleszczewo, SP Skórcz, PSP 1 Starogard Gdański oraz SP Czarna Woda. Po rozegraniu 6 bardzo ciekawych spotkań wyłoniono reprezentanta naszego powiatu na Półfinał Wojewódzki, którym została drużyna z  Czarnej Wody. Gospodynie zawodów pomimo początkowej tremy ostatecznie pewnie wygrały wszystkie spotkania.

  Wyniki spotkań:

  • SP Czarna Woda - SP Kleszczewo 6:3
  • PSP1 Starogard Gd. - SP Skórcz 2:6
  • SP Czarna Woda- SP Skórcz 7:4
  • SP Kleszczewo - PSP1 Starogard Gd. 8:3
  • SP Czarna Woda - PSP1 Starogard Gd. 11:2
  • SP Kleszczewo - SP Skórcz 8:5

  Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce: SP Czarna Woda (6pkt, 24:9, +15)
  • II miejsce: SP Kleszczewo (4pkt, 19:14, +5)
  • III miejsce: SP Skórcz (2pkt, 15:17, -2)
  • IV miejsce: PSP1 Starogard Gd.(0pkt, 7:25, -18)

  Naszą szkołę reprezentowały: Werra Zuzanna, Czerwionka Wiktoria, Łangowska Kornelia, Lipkowska Izabela, Ulatowska Aleksandra, Kaczyńska Julia, Ossowska Monika, Kałduńska Marta, Musiał Paulina, Świokło Dominika.

   

  GRATULUJEMY!!!

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!.

 • Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej chłopców

  We wtorek 14 lutego na hali sportowej przy ZSP w Czarnej Wodzie rozegrano Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły z Kalisk, Osiecznej, Lubichowa oraz Czarnej Wody.  Awans do Mistrzostw Powiatu wywalczyli szczypiorniści z Osiecznej. Sędzią zawodów był p. Zbigniew Biesek, któremu serdecznie dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu wszystkich zawodów.

  • Wyniki:

  Czarna Woda - Kaliska 7:10

  Lubichowo - Osieczna 9:13

  Czarna Woda - Osieczna 8:9

  Kaliska -Lubichowo 14:6

  Czarna Woda - Lubichowo 10:5

  Osieczna - Kaliska 9:7

   

  • Klasyfikacja końcowa:

  1. Osieczna - 6pkt

  2. Kaliska - 4pkt

  3. Czarna Woda - 2pkt

  4. Lubichowo - 0pkt

   

  • Naszą szkołę reprezentowali:

  Czapiewski Kacper, Fabiś Mikołaj, Kortas Paweł, Kurszewski Rafał, Misterski Miłosz, Mokwa Miłosz, Mróz Kornel, Polakowski Mateusz, Sowiński Stanisław, Stępniewski Cezary,  Tasiemski Mateusz, Wieczerzycki Maciej.

   

  Opracowanie: Paweł Rybacki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mistrzostwa Rejonu w piłce ręcznej chłopców.

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
  ul. Mickiewicza 5
  83-262 Czarna Woda
 • 58 587 86 25

Galeria zdjęć