Nawigacja

Oferta edukacyjna zajęć pozalekcyjnych 2017/2018

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNEJ WODZIE

OFERTA POZALEKCYJNYCH ZAJĘĆ ROZWIJAJĄCYCH DLA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2017 / 2018

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa i rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Dzień/godziny

  1.  

Baran Paulina

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla uczniów kl. Kl. 6 SP

I kl. 4 SP

Wtorek 13.40-14.35

Wtorek 12.55-13.40

  1.  

Bianek Barbara

Kółko chemiczne dla  gimnazjum

Poniedziałek  14.40-15.25

Zajęcia wyrównawcze z biologii i chemii (wg potrzeb)

Piąte  14.40-15.25

  1.  

Ciesielska Ewa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki

Piątek  13.50-14.35

  1.  

Hallman Janina

Kółko muzyczno-teatralne dla kl. 4a SP

I 4b SP

Czwartek co 2 tyg.

13.40-15.20

  1.  

Januszewska Jolanta

Zajęcia rozwijające dla uczniów 3b SP

wtorek  12.55.13.40

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla kl. 2a Gim

Środa  15.20-16.20

  1.  

Jędrzejewska Anna

Zajęcia uzupełniające z języka polskiego

Środa 14.30-15.30

Zajęcia wychowawcze z kl. 4b SP

Środa 14.30-15.30

  1.  

Kędzierska Anna

Zajęcia sportowe – gry zespołowe

Czwartek   14.35- 16.00

  1.  

Kliczkowska Mariola

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 7a i 7b SP do Sakramenty Bierzmowania

Poniedziałek 14.45-15.30 i wtorek 10.45-11.30

  1.  

Kłopotek-Główczewska Monika

Zajęcia przygotowawcze do testów gimnazjalnych 3a Gim

Czwartek  14.35-15.30

  1.  

Ks. Kowalski Sebastian

Zajęcia sportowe w sali gimnastycznej

Czwartek   18.30-20.00

  1.  

Kuchta Alicja

Zajęcia wyrównawcze z historii dla kl. 7a i 7b SP

Wtorek 8 lek.

Zajęcia przygotowawcze do testów gimnazjalnych 3a Gim

Wtorek  6 lek. – co2 tyg.

  1.  

Leper - Utczińska Grażyna

Zajęcia wyrównawczo-rozwijające - kl. 1a SP

Środa  13.50-14.35

  1.  

Łangowska Ilona

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Piątek  14.50 –15.30

  1.  

Migowska Sylwia

Zajęcia teatralno-muzyczne

Wtorek

7.15-8.00

  1.  

Mleczko Larysa

Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla kl. 4a SP

Poniedziałek

14.30-15.30

  1.  

Narloch Krystyna

Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej – kl. 2 a SP

Piątek   11.50-12.35

  1.  

Polakowska Sylwia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Piątek

13.50-14.35

  1.  

Pruszak Izabella

Kółko plastyczne.

Środa  13.40-15.20
-na przemian

Kółko muzyczne –soliści i dwugłosy, chór

  1.  

Pruszak Marek

,,Liga zadaniowa’’ dla uczniów gimnazjum

Poniedziałek 14.35-15.30

  1.  

Prychła Lucyna

Kółko muzyczno-teatralne dla kl. 4a i 4b  SP

Czwartek co 2 tyg.

13.40-15.20

  1.  

Rudnik Monika

Kółko historyczne i geograficzne, praca z samorządem uczniowskim.

Środa  14.45-15.30

  1.  

Rybacki Paweł

Zajęcia sportowe dla chłopców kl. SP i Gim

Piątek  16.00-18.00

  1.  

Schmidt Justyna

Piłka ręczna dla dziewcząt kl. 4-6 SP

Wtorek 15.35-16.00

  1.  

Tymkiewicz Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistycznej i matematycznej

Środa 7.15-8.00

  1.  

Zielińska Danuta

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów
klas 7a i 7b SP

Piątek  od 13.40

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
    ul. Mickiewicza 5
    83-262 Czarna Woda
  • 58 587 86 25

Galeria zdjęć