Nawigacja

Oferta edukacyjna

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W CZARNEJ WODZIE

OFERTA POZALEKCYJNYCH ZAJĘĆ ROZWIJAJĄCYCH DLA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016 / 2017

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa i rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Dzień/godziny

  1.  

Baran Paulina

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla uczniów kl. 1-3 SP

Poniedziałek

11.50-12.35

  1.  

Bianek Barbara

Kółko chemiczne dla  gimnazjum

Środa

14.40-15.25

Zajęcia wyrównawcze z biologii i chemii (wg potrzeb)

Środa 15.30-16.10

  1.  

Ciesielska Ewa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki

Piątek

13.50-14.35

  1.  

Hallman Janina

Kółko muzyczno-teatralne dla kl. 3 SP

Czwartek co 2 tyg.

13.35-15.05

  1.  

Januszewska Jolanta

Zajęcia rozwijające dla uczniów 2b SP

Piątek

11.50.12.35

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla kl. 3a Gim

Czwartek

14.35-15.30

  1.  

Jędrzejewska Anna

Zajęcia rozwijające sprawność polonistyczną kl. 6a SP

Środa 13.50-14.35

  1.  

Kędzierska Anna

Zajęcia sportowe – gry zespołowe

Poniedziałki  14.35- 16.05

  1.  

Kliczkowska Mariola

Zajęcia wyrównawcze z historii dla kl. 4 SP

Poniedziałek 11.50-12.35

  1.  

Kłopotek-Główczewska Monika

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. 2 Gim

Poniedziałek

14.35-15.30

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. 6b SP

Czwartek 14.35-15.30

Praca z uczniami zdolnymi

Co 2 tyg. 8 lek

  1.  

Ks. Kowalski Sebastian

Zajęcia sportowe w sali gimnastycznej

Środa

18.45-20.15

  1.  

Kuchta Alicja

Zajęcia wyrównawcze z historii dla kl. 2 i 3 Gim

Czwartek 8 lek.

Praca z uczniem zdolnym

Czwartek

8 lek. – wg potrzeb

 

 

 

 

  1.  

Leper - Utczińska Grażyna

Koło plastyczne - kl. 3b SP

Wtorek 11.50-13.40 co 2 tyg.

Zajęcia wyrównawczo-rozwijające - kl. 3b SP

Piątek 11.50-13.40 co 2 tyg.

  1.  

Łangowska Ilona

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Środa 14.35 –15.30
wg potrzeb

  1.  

Migowska Sylwia

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Piątek

7.15-8.00

  1.  

Mleczko Larysa

Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla kl. 4 SP

 

Środa co 2 tyg.

11.50-12.35

Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla kl. 4 SP

Piątek

lek. 13.50-14.35 – wg potrzeb

  1.  

Narloch Krystyna

Zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej – kl. 1a SP

Czwartek

11.50-12.35

  1.  

Polakowska Sylwia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Czwartek co 2 tyg.

13.50-14.35

Piątek co 2 tyg.

8.00-8.45

  1.  

Pruszak Izabella

Kółko plastyczne.

Czwartek 14.35-16.00 -na przemian

Kółko muzyczne -soliści

  1.  

Pruszak Marek

,,Liga zadaniowa’’ dla uczniów gimnazjum

Czwartek14.35-15.30

Zajęcia przygotowawcze do egzaminu gimnazjalnego dla kl. 3a Gim

Środa  14.35-15.30 co 2 tyg.

  1.  

Prychła Lucyna

Kółko muzyczno-teatralne dla kl. 3 SP

Czwartek co 2 tyg.

13.35-15.05

  1.  

Rudnik Monika

Kółko filmowe, praca z samorządem uczniowskim.

Poniedziałek 14.35-15.30

  1.  

Rybacki Paweł

Piłka nożna kl. 3-4 SP

Poniedziałek 16.15-17.15

Zajęcia sportowe dla chłopców kl.5-6 SP i 1 Gim

Środa

16.30-18.30

  1.  

Schmidt Justyna

Piłka ręczna dla uczniów gimnazjum

Wtorek

15.45-17.15

  1.  

Tymkiewicz Barbara

Zajęcia teatralno-plastyczne

Środa 12.55-14.35

  1.  

Zielińska Danuta

Praca z uczniem zdolnym z języka angielskiego i uczniami wg potrzeb

Poniedziałek 13.50-14.35

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
    ul. Mickiewicza 5
    83-262 Czarna Woda
  • 58 587 86 25

Galeria zdjęć