• Zaproszenie

     • KOMISJA SOCJALNA SERDECZNIE ZAPRASZA
      OSOBY UPRAWNIONE DO KORZYSTANIA Z ZFŚS NA SPOTKANIE INTEGRACYJNE  Z OKAZJI
      ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024, 
      KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ

      21 CZERWCA O GODZ. 12:00
      W RESTAURACJI ,, KARCZMA OSTOJA'' W CZARNEJ WODZIE.

      Prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 7 czerwca w sekretariacie szkoły pod nr. 58 587 86 25.

     • DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

     • W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszej szkole bardzo ważne święto, jakim niewątpliwie jest DZIEŃ DZIECKA.

       

      Klasy 1-3 rywalizowały w zawodach sportowych na sali gimnastycznej. Po ich zakończeniu czekała na nich wizyta na dmuchanych zamkach oraz trampolinach bungee.

       

      Klasy 4-7 (z podziałem na klasy 4-5 i 6-7, oddzielnie chłopcy i dziewczęta) rywalizowały w zawodach sportowych na Stadionie Miejskim w 7 konkurencjach, którymi były:

      - bieg na 400 metrów,

      - rzut do celu ,

      - skakanka na materacu,

      - żonglerka,

      - skok w dal z miejsca,

      - bieg zygzakiem z woreczkiem na głowie,

      - rzut piłką lekarską.

      Po zakończeniu swoich sportowych zmagań nasi starsi podopieczni udali się również na zamki i trampoliny, gdzie podobnie jak ich młodsi koledzy bawili się wyśmienicie.

       

      W imieniu nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrekcji szkoły chciałbym bardzo serdecznie podziękować:

      -  wszystkim osobom oraz uczniom, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu dzisiejszych atrakcji, jak również w porządkach po ich zakończeniu,

      - Radzie Szkoły za ufundowanie lodów,

      - Bibliotece Miejskiej za zapewnienie zamków oraz trampolin.

       

       

      Opracowanie: Paweł Rybacki

      Foto: Paweł Rybacki, Szymon Pryba

     • WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW (MOTYLKÓW I MISI) W KLASIE 3B

     • W ubiegły czwartek, 23 maja, klasa 3b miała przyjemność gościć przedszkolaków z grup Motylków i Misi. Dzieci z niecierpliwością czekały na tę wizytę, a klasa 3b przygotowała specjalny program, aby umilić czas młodszym kolegom i koleżankom.

      Na początku spotkania, uczniowie klasy 3b zaprezentowali kilka występów artystycznych. Były wśród nich wesoły taniec, zabawne opowiadanie .Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowały starsze dzieci, a niektóre z nich nawet próbowały razem z nimi.

      Po części artystycznej, nadszedł czas na zadanie plastyczne dla przedszkolaków. Każde dziecko otrzymało drewniane serduszko, które miało za zadanie ozdobić według własnej wyobraźni. Na stołach pojawiły się kolorowe naklejki oraz różnorodne ozdoby. Przedszkolaki z zapałem zabrały się do pracy, a uczniowie klasy 3b chętnie pomagali swoim młodszym kolegom, podpowiadając różne pomysły na dekoracje. Atmosfera była bardzo przyjazna i pełna radości.

      Na zakończenie wizyty, przedszkolaki otrzymały słodkie upominki ,podziękowały za miłe przyjęcie i wspólną zabawę, a każdy z nich wrócił do swojego przedszkola z pięknie ozdobionym serduszkiem jako pamiątką tego wyjątkowego dnia. To spotkanie było nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do integracji dzieci w różnym wieku. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zorganizować kolejne wspólne przedsięwzięcia.

       

      Opracowała: Jolanta Januszewska

     • "Bory Tucholskie w oczach dziecka"

     • 17 maja 2024 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w tegorocznej edycji konkursu plastycznego pod tytułem "Bory Tucholskie w oczach dziecka". Wydarzenie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Osiu przyciągnęło młodych artystów, którzy mieli za zadanie przedstawić swoje wizje Borów Tucholskich w różnych technikach plastycznych.

      W konkursie wzięły udział dzieci w różnych kategoriach wiekowych, a prace oceniano pod kątem kreatywności, techniki wykonania oraz zgodności z tematem. Jury miało trudne zadanie, ponieważ poziom prac był bardzo wysoki. Wyróżniono i nagrodzono najlepsze dzieła, które wyróżniały się szczególną oryginalnością i estetyką.

      Nagrody przyznano w kategoriach: rysunek, malarstwo oraz techniki różne.                      

      Nasi laureaci, którzy wykonali prace pod kierunkiem pani Larysy Mleczko:                                                          

      W kategorii rysunek:                                              

      lI miejsce :  Jagoda Piwnicka - klasa VII a,        

      III miejsce:   Ewelina Linda -  klasa VII a .              

      W kategorii techniki różne:                                    

      Wyróżnienia:        

      Oktawia Górnowicz -  klasa VIa,                          

      Patrick Delerue - klasa VIb,   

      Amelia Nowak- klasa VII a.

      Uroczystość wręczenia nagród była okazją do spotkania młodych artystów, ich rodzin oraz nauczycieli. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a zwycięzcy cieszyli się z dodatkowych nagród rzeczowych.

      Konkurs "Bory Tucholskie w oczach dziecka" to wydarzenie, które co roku przyciąga wiele utalentowanych dzieci i pozwala im rozwijać swoje umiejętności artystyczne oraz pogłębiać wiedzę na temat przyrody i kultury regionu.

      GRATULUJEMY!

      Opracowała: Larysa Mleczko

                                                                                                                                           

       

     • SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE W KULTURALNI

     • Dnia 23 maja (czwartek) uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym w Kulturalni, które poprowadził:

      P. SŁAWEK PYRKO – profilaktyk - praktyk, terapeuta uzależnień, muzyk zapraszany do współpracy z wieloma wykonawcami. Na scenie występował razem z F.B.I. BLUES BAND, KASĄ CHORYCH, THE HARDWORKERS, BRACIA I SIOSTRY, BLUESFERAJNĄ, MARKIEM PIEKARCZYKIEM, związany z profilaktyką uzależnień od roku 2009, uczestnik wielu festiwali gdzie prowadził  panele dyskusyjne dotyczące problemów młodzieży.

      Spotkanie miało charakter programu motywacyjnego w formie monologu przeplatanego utworami własnymi autora z uwagami zawierającymi wiedzę na temat substancji i mechanizmów uzależniających, oraz opis sytuacji z bogatego w zdarzenia życia autora, wspomagającego ludzi walczących z narkomanią lub alkoholizmem. Program  p. Sławka zwraca również uwagę młodych ludzi na zagrożenia wynikające z braku prawidłowej komunikacji, wulgaryzmów, przemocy, cyberprzemocy oraz manipulacji medialnych.

       

      Opracowanie+foto: Paweł Rybacki

     • ŚMIECIOM W LESIE MÓWIMY STANOWCZO NIE! CZ. 3

     • 22 maja  (środa) po raz trzeci w roku szkolnym 2023/2024 w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie miała miejsce akcja „Śmieciom w lesie mówimy stanowczo NIE!”.

      Dzisiejszą akcję rozpoczęliśmy od szybkiego uporządkowania przystanku autobusowego przy ul. Mickiewicza. Następnie swoją uwagę skupiliśmy na terenach zielonych znajdujących się wzdłuż ul. Leśnej, ul. Piotra Szturmowskiego, ul. Wrzosowej, ul. Cichej, ul. Poprzecznej, ul. Jarzębinowej oraz ul. Wiśniowej. Nie obyło się oczywiście bez niemiłych niespodzianek, do których zaliczyć z pewnością można zgromadzone w jednym miejscu przy ul. Piotra Szturmowskiego:

      • opony (4 samochodowe, 3 rowerowe),
      • ogromny worek wypełniony watą szklaną,
      • dwa worki butelek po napojach wyskokowych (oczywiście rozrzucone luzem, sami musieliśmy je pozbierać).

      Nie lepiej wyglądała sytuacja w lasku przy ul. Wiśniowej, w którym prym wiodły butelki po wysokoprocentowych napojach dla dorosłych.

      Na koniec lekko zmęczeni lecz zadowoleni z własnej pracy na rzecz środowiska naturalnego oraz lokalnej społeczności (podobnie jak podczas kwietniowej akcji) udaliśmy się na pizzę do Karczmy Ostoja, a następnie na zasłużony wypoczynek do domów.

       

      KORZYSTAJĄC Z OKAZJI CHCIAŁBYM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ:

      - URZĘDOWI MIEJSKIEMU W  CZARNEJ WODZIE za systematyczne wsparcie przy wszystkich akcjach tego typu (zapewnienie worków, rękawiczek);

      - MIEJSKIEMU ZAKŁADOWI GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W CZARNEJ WODZIE za wywóz zebranych śmieci;

      - P. JAKUBOWI OSTOJA-LNISKIEMU (Karczma Ostoja) oraz P. SABINIE I WŁODZIMIERZOWI SĘKOWSKIM (Kajaki Sękowski) za ufundowanie przepysznej pizzy oraz bardzo miłe ugoszczenie w Karczmie i słowa, które stanowią najlepszą motywację do dalszego działania;

      -  ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYM UCZESTNIKOM – ZA POŚWIĘCONY CZAS, OGROMNE ZAANGAŻOWANIE W CZYNIENIU NASZEGO NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA PIĘKNIEJSZYM.

       

      Udział w akcji wzięli:

      - Baczyński Olaf

      - Czapiewski Adrian

      - Narloch Rajmund

      - Pryba Szymon

      - Rudnik Błażej

      - Szopiński Oliwier

      - Tracz Nikodem

      - Wegner Leon

       

      BRAWO WY!

      Opracowanie+foto: Rybacki Paweł 

     • ZAPRASZAMY NA KASZUBY

     • 22 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wiela, gdzie brali udział w warsztatach malowania porcelany. Malowniczo położone  „Centrum Hamak”, w którym gościliśmy miało w swej ofercie m.in. możliwość zapoznania się z techniką malowania kubków, drewna, toreb płóciennych. Uczniowie szybko wykorzystali swój artystyczny potencjał prześcigając się w pomysłach zdobień. Wspólne ognisko, pieczenie pianek, kiełbasek i chleba sprzyjało atmosferze serdecznej zabawy. Dmuchane bańki, huśtawki oraz hamaki porozwieszane w różnych miejscach gospodarstwa sprawiały, że można było się zrelaksować, odpocząć od codziennej rutyny i wrócić do domu z uśmiechem na ustach.

       

      Oprcacowanie: Maria Narloch

     • WYCIECZKA NA LOTNISKO LECHA WAŁĘSY W GDAŃSKU

     • W dniu 16.05.2024 Początek wycieczki: Przejście przez bramki bezpieczeństwa Wycieczka dla dzieci z klas 3a i 3b rozpoczęła się na Lotnisku Lecha Wałęsy w Gdańsku od przejścia przez bramki bezpieczeństwa. Dzieci mogły zobaczyć, jak działa kontrola bezpieczeństwa, sprawdzanie bagażu oraz przechodzenie przez detektory metalu. Pracownicy lotniska dokładnie wytłumaczyli, dlaczego te procedury są tak ważne i jak pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim pasażerom.

      Oglądanie wozów straży pożarnej. Następnie grupa udała się do sekcji straży pożarnej na lotnisku. Dzieci miały okazję zobaczyć specjalistyczne wozy strażackie używane na lotnisku oraz dowiedzieć się o pracy strażaków w tym specyficznym środowisku. Strażacy opowiedzieli o swoich zadaniach, pokazali sprzęt używany do gaszenia pożarów i ratowania ludzi, a także zademonstrowali, jak szybko potrafią zareagować w sytuacjach awaryjnych.

      Wejście do samolotu Kolejnym punktem programu było wejście do samolotu. Dzieci mogły zobaczyć kabinę pasażerską, kokpit oraz dowiedzieć się, jak wygląda praca załogi pokładowej. Każdy mógł zasiąść na miejscu pasażera, a także usiąść za sterami w kokpicie, co wzbudziło wielkie emocje i zainteresowanie. Przewodnik opowiedział o różnych typach samolotów i ich zastosowaniach.

      Hala odlotu i przylotu Po wizycie w samolocie grupa zwiedziła hale odlotów i przylotów. Dzieci mogły zobaczyć, jak wyglądają stanowiska odprawy biletowo-bagażowej, tablice informacyjne z rozkładami lotów oraz poczekalnie dla pasażerów. Przewodnik wyjaśnił, jakie procedury muszą przejść pasażerowie przed wylotem i po przylocie, oraz pokazał, jak działa system bagażowy na lotnisku. Spotkanie kolumny Prezydenta RP na lotnisku

      Podczas zwiedzania lotniska dzieci miały nieoczekiwaną niespodziankę – spotkały kolumnę Prezydenta RP. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda zabezpieczenie i organizacja takiego przejazdu, co było dla nich wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.

      Rozmowa z kapitanem samolotu Na zakończenie wycieczki dzieci miały wyjątkową okazję porozmawiać z kapitanem samolotu. Kapitan opowiedział o swojej pracy, odpowiedział na pytania dzieci dotyczące pilotowania samolotu, trasy lotów oraz różnych ciekawostek związanych z lotnictwem. Spotkanie z prawdziwym pilotem było dla dzieci niesamowitą przygodą i na pewno zainspirowało niejednego przyszłego pilota.

      Podsumowanie: wycieczka na Lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku była pełna atrakcji i wrażeń. Dzieci z klas 3a i 3b miały możliwość zobaczyć, jak funkcjonuje lotnisko od środka, poznać różne aspekty pracy na lotnisku oraz spotkać się z ludźmi, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. To z pewnością niezapomniana lekcja, która na długo pozostanie w pamięci młodych uczestników.

       

      Opracowanie: Jolanta Januszewska

       

       

     • SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PIŁCE NOŻNEJ

     • 13 maja (poniedziałek) w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie zorganizowano SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PIŁCE NOŻNEJ, w którym udział wzięło 53 chłopców z klas 4-8.

      Uczestnicy zmierzyli się z 40 pytaniami za 1 punkt, na które należało odpowiedzieć PRAWDA/FAŁSZ oraz 10 pytaniami za 2 punkty (a,b,c,d). Nie zabrakło również pytania bonusowego za 5 punktów, w którym należało podać liczbę występów reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy.

      W dniu dzisiejszym uczniowie z najwyższą ilością zdobytych punktów odebrali z rąk p. dyrektora Józefa Milewskiego dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

      Wszystkim konkursowiczom serdecznie dziękujemy za chęć wzięcia udziału w naszej zabawie. Jej głównym celem było poszerzanie wiedzy na temat najpopularniejszej dyscypliny sportowej świata jak również umożliwienie naszym uczniom zdobycia dodatkowej oceny celującej z wychowania fizycznego.

       

      WYNIKI KONKURSU:

      1 miejsce: Tymon Mickiewicz 5a (60/65pkt)

      2 miejsce: Mateusz Reszka 4a (50/65pkt)

      3 miejsce: Felix Lewicki 5a (49/65pkt)

      4 miejsce: Łukasz Polakowski 8a (48/65pkt)

      5 miejsce: Michał Sarnowski 4a (47/65pkt)

       

      W imieniu organizatorów, którymi byli nauczyciele wychowania fizycznego, dziękuję wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nas w organizacji konkursu.

      Pomogli nam:

      – p. Sebastian Schmidt – Przewodniczący Rady Miasta Czarna Woda

      – p. Łukasz Łangowski – Sekretarz Gminy Czarna Woda

      – p. Adam Gradowski – Radny Miasta Czarna Woda

      – p. Piotr Dorosz

      – p. Witold Bohla

      – p. Rafał Połom

      – Szkiełkowanie ZEFIR (p. Grzegorz Baczyński)

      – Hydrostacja.pl

      – Kajaki Sękowski

      – Stół Poproszę - manufaktura drewna i stali (p. Marcin Sztormowski)

      – Meble Tuszkowski - producent mebli tapicerowanych i drewnianych (p. Bartłomiej Tuszkowski)

      – KocieWianki

      – „Sałata” Marcin Sałata

      – p. Sławomir Malinowski

      – p. Borys Wirkus

      – p. Mateusz Baran

      – p. Michał Rubiszewski

      – p. Błażej Birna

      – KS Wda Czarna Woda

       

      Opracowanie+foto: Paweł Rybacki

     • Warsztaty profilaktyczne dla rodziców

     • Zapraszamy chętnych Rodziców na spotkanie profilaktyczne, które odbędzie się w czwartek  23 maja o godzinie 16.00 w naszej szkole (przed wywiadówką).

      Tematyka spotkania:

      1. cyberpułapka
      2. zakłócenia komunikacji w rodzinie
      3. fakty i mity w obszarach profilaktyki uzależnień

      Spotkanie poprowadzi terapeuta ds. uzależnień Sławomir Pyrko.

     • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2024

     • SPRAWDZIAN ÓSMOKLASISTY 2024

      W tym roku szkolnym uczniowie klas ósmych 8a SP, napisali sprawdzian ósmoklasisty, jeszcze o zmniejszonej podstawie programowej i „ starej’’ formie tj. z trzech przedmiotów. Napisanie sprawdzianu jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej i warunkiem przystąpienia do systemu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Sprawdzian ten jest ich pierwszym egzaminem państwowym, którego wyniki mają olbrzymi wpływ na dostanie się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych. Ze względu na wcześniejszą pandemię i pracę zdalną, sprawdzian został przesunięty z kwietnia br. na 14, 15 i 16 maja br. Z informacji przekazywanych przez MEN wynika, że terminy kwietniowe będą obowiązywały za rok tj. dla obecnej klasy siódmej. Forma i przebieg sprawdzianu obejmowała tylko trzy przedmioty: język polski, matematyka i język angielski. Ze względów długiego okresu pracy zdalnej dopiero za dwa lata na sprawdzianie prawdopodobnie dojdzie czwarty przedmiot do wyboru przez ucznia tj. biologia, chemia, fizyka, geografia lub historia.

      Do sprawdzianu w dniach 14, 15 i 16 maja przystąpiło tylko13 uczniów z klasy 8a SP:

      1. Język polski – 120 minut.
      2. Matematyka – 100 minut.
      3. Język angielski – 90 minut.

      Frekwencja zdających i zespołów nadzorujących na wszystkich trzech częściach wyniosła 100%.

      W obecnej formie egzaminu wymagania i rodzaje zadań, określonych
      w nowej podstawie kształcenia ogólnego, zastosowano więcej zadań tzw. ,,otwartych’’ oraz typu PRAWDA-FAŁSZ.

      Przykładowe zadanie :

      1. Język polski

       

       

      1. Matematyka:

       

       

      1. Język angielski

       

      Nasi uczniowie sprostali wymaganiom, procedurom egzaminacyjnym, byli ubrani odświętnie i dali z siebie wszystko.

      WSZYSTKIM nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, za przygotowanie, gotowość i przeprowadzenie sprawdzianu ósmoklasisty, dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania.

      OKE w Gdańsku przekaże wyniki w strefie ZIU do szkół i dla uczniów 1 lipca br., a zaświadczenia wraz z trzema kopiami będą wydawane w szkole od 3 lipca br.

      ŻYCZYMY WYSOKICH WYNIKÓW !

      Opracował: Józef Milewski

      Fot. Paweł Rybacki

       

       

       

     • Trwa sprawdzian ósmoklasisty 2024

     • Harmonogram sprawdzianu ósmoklasisty 2024r. w sesji letniej.

      W terminie głównym

      1. język polski - 14 maja 2024 r. (wtorek) - godz. 9:00

      2. matematyka - 15 maja 2024 r. (środa) - godz. 9:00

      3. język angielski - 16 maja 2024 r. (czwartek) - godz. 9:00

      W terminie dodatkowym

      1. język polski - 10 czerwca 2024 r. (poniedziałek) - godz. 9:00

      2. matematyka - 11 czerwca 2024 r. (wtorek) - godz. 9:00

      3. język angielski - 12 czerwca 2024 r. (środa) - godz. 9:00

      Termin ogłaszania wyników egzaminu ósmoklasisty

      3 lipca 2024 r.

      Termin przekazania szkołom wyników, zaświadczeń i informacji

      do 2 lipca 2024 r.

      Termin wydania zdającym zaświadczeń oraz informacji

      3 lipca 2024 r.

      Czas trwania egzaminu ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów

      arkusz standardowy (w minutach)

      język polski-120

      matematyka-100

      język angielski-90

                                                                                 POWODZENIA!!!

       

     • FINAŁ WOJEWÓDKI W USPORTOWIONE DWA OGNIE

     • 7 maja (wtorek) w Kwidzynie rozegrany został Finał Wojewódzki w Usportowione Dwa Ognie Dziewcząt. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 6 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

      W zmaganiach grupowych nasze reprezentantki dzielnie walczyły ulegając minimalnie swoim koleżankom z SP Koczała (9:11) i  SP z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie (16:19). W meczu o 5 miejsce czarnowodzianki uległy reprezentantkom SP Chwaszczyno (11:21) i ostatecznie zajęły 6 miejsce w Województwie.

      UDZIAŁ W FINALE Z PEWNOŚCIĄ NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO OGROMNY SUKCES NASZYCH DZIEWCZĄT,  ICH OPIEKUNKI - P. JUSTYNY SCHMIDT, SZKOŁY JAK RÓWNIEŻ CAŁEJ GMINY.

       

      KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

      1 miejsce: SP 10 Tczew

      2 miejsce: SP Koczała

      3 miejsce: SP 35 Gdańsk

      4 miejsce: SP z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Kwidzyn

      5 miejsce: SP Chwaszczyno

      6 miejsce: PSP Czarna Woda

       

      NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY:

      Dymel Victoria, Schmidt Klara, Cybulska Maja, Kruzicka Sandra, Ossowicka Laura, Polakowska Jagoda, Woźniak Agnieszka, Żurawska Magdalena, Ossowska Wiktoria

       

      BRAWO! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

       

       

      Foto: Schmidt Justyna, Rybacki Paweł

      Opracowanie: Rybacki Paweł

     • Konkurs plastyczny "Podróż Dookoła Świata"

     • Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,

           Mam przyjemność podzielić się z Państwem wynikami  konkursu plastycznego "Podróż Dookoła Świata". 23 kwietnia 2024 roku Dyrektor naszej szkoły, wraz z zespołem jury, wręczył nagrody zwycięzcom. Wybór laureatów nie był łatwy, biorąc pod uwagę wysoki poziom kreatywności i zaangażowania wszystkich uczestników.

      Kategorie nagród:

      Klasy 4-6: Dzieci w tej grupie wiekowej zaskoczyły nas swoją wyobraźnią i ciekawością świata. Ich prace były pełne kolorów, przygód i ciekawych pomysłów na podróżowanie.

      Klasy 7-8: Starsze grupy wykazały się zarówno umiejętnościami artystycznymi, jak i wnikliwą wiedzą o różnych kulturach i miejscach na całym globie. Ich prace były nie tylko estetycznie piękne, ale także pełne zrozumienia różnorodności naszego świata.

      Wyniki Konkursu:

      Kategoria 4-6:

        1. Pierwsze Miejsce : Maja Cybulska

        2.Drugie Miejsce: Adrian Czapiewski i Igor Wierzbicki

        3. Trzecie Miejsce:  Zuzanna Kiedrowska

      Kategoria 7-8:

        1. Pierwsze Miejsce:  Anastazja Klein

        2. Drugie Miejsce:  Ewelina Linda

      Wyróżnienia:

      Natalia Stormowska, Wiktoria Dymel, Franciszek Klein, Hubert Osowski.

      Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i zaangażowanie w tworzenie tych niezwykłych dzieł sztuki. Wasza kreatywność i pasja sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe.

      Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym uczestnikom! Wasza praca była inspirująca dla nas wszystkich.

                                                                                                                                           Opracowała: Larysa Mleczko