Nawigacja

Kadra pedagogiczna 2021 2022

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmioty

Stopień awansu zawodowego

Wychowawstwo

  1.  

Milewski Józef

Informatyka

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Łangowska Ewa

Przyroda, biologia, geografia

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Baran Paulina

Język angielski

Nauczyciel mianowany

4a SP

  1.  

Bianek Barbara

Chemia, biologia

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Ciesielska Ewa

Fizyka, matematyka

Nauczyciel dyplomowany

6a SP

  1.  

Narloch Maria

Pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

Nauczyciel dyplomowany

7b SP

  1.  

Januszewska Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Nauczyciel dyplomowany

1b SP

  1.  

Jędrzejewska Anna

Język polski, edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Kędzierska Anna

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Kliczkowska Mariola

Religia, historia

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Kłopotek-Główczewska Monika

Język polski, logopedia

Nauczyciel dyplomowany

7a SP

  1.  

Ks. Aleksander Wisniewski

Religia

Nauczyciel kontraktowy

 

  1.  

Kuchta Alicja

Historia, bibliotekoznawstwo

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Leper - Utczińska Grażyna

Edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Nauczyciel dyplomowany

2b SP

  1.  

Łangowska Ilona

Język niemiecki, doradztwo zawodowe

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Migowska Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Mleczko Larysa

Język polski

Nauczyciel dyplomowany

4b SP

  1.  

Narloch Krystyna

Edukacja wczesnoszkolna, technika, plastyka

Nauczyciel dyplomowany

3a SP

  1.  

Polakowska Sylwia

Matematyka, informatyka

Nauczyciel dyplomowany

5a SP

  1.  

Pruszak Izabella

Muzyka, plastyka

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Pruszak Marek

Matematyka, informatyka

Nauczyciel dyplomowany

7c SP

  1.  

Prychła Lucyna

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

2a SP

  1.  

Rybacki Paweł

Wychowanie fizyczne, WDŻ

Nauczyciel mianowany

8b SP

  1.  

Schmidt Justyna

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Tymkiewicz Barbara

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel dyplomowany

 

  1.  

Zielińska Danuta

Język angielski

Nauczyciel dyplomowany

 

     28. Wiesława Mioduszewska-Staniszewska Język angielski , edukacja wczesnoszkolna   Nauczyciel kontraktowy         1a SP, 8a SP
    29.  Ireneusz Czaja Histaria, muzyka, wiedza o społeczenstwie   Nauczyciel dyplomowany  
  30.   Smaglińska Karolona Edukacja wczesnoszkolna, logopedia, nauczyciel wspomagający    Nauczyciel  kontraktowy  

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie
    ul. Mickiewicza 5
    83-262 Czarna Woda
  • 58 587 86 25

Galeria zdjęć